عادت زوج های خوشبخت

عادت زوج های خوشبخت که همیشه قبل از خواب برای شادمانی باید انجام دهند

طبق مطالعات روانشناسی که در زمینه شادمانی صورت گرفته شادمانی به شخص دیگری وابسته نیست و هرکسی مسئول شادمانی خوداست اما درست است وقتی همراه و عاشق کسی هستیم احساساتمان را بادیگران تقسیم کنیم وقتی زوج یکدیگر هستیم فکر می کنیم دیگری باید ما را شادکند ؛ گاهی انتظار ما شبیه زوجمان نیست به همین دلیل به شادمانی واقعی نمیرسیم ولی ایندلیل کافی برای فراموش کردن شادی و زندگی لذت بخش نیست به همین منظور اگردوست دارید زندگی عاشقانه و خوشحالی را تجربه کنید با تمرین مهارتهایی که در این بخش گفته شد می توانید به هدفتان برسید.

مواردی که زوج های خوشبخت مثل عادت قبل از خواب رعایت می کنند

زوج های خوشبخت برای آنکه با احساس آرامش به خواب بروند عادت به انجام کارهایی دارند که آنقدرها هم سخت و پرزحمت نیست ، این افراد عادات خود را به تمام زوجین توصیه می کنند.صحبت کردن با علاقه و از ته دل:وقتی با همسرتان شروع به صحبت می کنید از دروغ گفتن سرزنش و دادخواهی اجتناب کنید با مهربانی صحبت کنید و به صحبت های همسرتان گوش دهید، البته بعضی بحث ها هم ناچیز است اما باید مراقب بود.

به کودکانتان اجازه ندهید به اتاق خوابتان وارد شوند:

اتاق خواب زوجین فقط برای خودشان است اماگاهی اوقات کودکان با والدین شان می خوابند که مهم است آن ها را به اتاق خواب خودشان ببرید زیرا این طور فضای بهتری برای رابطه زناشویی ایجاد می شود و کمتر فکر می کنید کودکتان مهمتر است. با رعایت این نکات ساده زوجین خوشبخت زندگی زناشویی شان را تغییر میدهند و با تلاش کوچک رابطه بهتر و قوی تری را میسازند.

تلفن همراه را روی بی صدا گذاشته و کنار بگذارید :

اگر میخواهید اوقات خوبی رابا همسرتان سپری کنید گوشی را کنار بگذارید، هر چه درطول روز و البته شب هنگام بیشتر با گوشی سروکار داشته باشید از رابطه صمیمی با همسرتان باز می مانید ؛ همچنین وجود تلویزیون در اتاق خواب باعث می شود برنامه ای که هر دو دوست دارید تماشا کنید و از معاشقه باز بمانید پس تلوزیون را خاموش کنید.همزمان با یکدیگر به رختخواب بروید:از رفتن به رختخواب زودتر یا دیرتر از همسرتان خودداری کنید چرا که این کار شما مناسب نیست.

در آغوش گرفتن و بوسه را فراموش نکنید :

زندگی مشترک نیازمند به نمایش گذاشتن عشق و مهربانی است ، در آغوش گرفتن فردی که دوستش دارید حس مثبت را بالا می برد اگر کل روز را از منزل دور هستید وقتی به منزل میرسید اینکار را انجام دهید ، این کار را به عادت روزانه تبدیل کنید بعدها خواهید دید چطور عشقتان شعله ور میشود. 

همسرتان را ماساژ دهید :

کارشناسان ایالت متحده بیان می کنند ماساژهای آرام قبل از خواب کیفیت خواب را بهبود و عصبانیت را کاهش میدهد وکمک میکند به همسرتان بیشتر نزدیک شوید.از گفت وگو های تند خودداری کنید:اگر میخواهید سرموضوعی بحث کنید بهتر است زمان خواب نباشد و آن را به وقت دیگر بسپارید وقتی از دست یکدیگر ناراحت هستید نخوابید و تا حد امکان سعی کنید ناراحتی را رفع کرده و به خواب بروید.

کار را فراموش کنید :  برای کار کردن وقت خاصی را مقرر کنید که وقتی شب میشود فرصت استراحت و صحبت و کارهای از این قبیل را داشته باشید.

منبع مطلب: وبسایت نمناک

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا